Reference

Velmi si cením Vaší zpětné vazby.
Chcete-li také zaslat své reference, využijte prosím formulář níže.

Reference


Karolina Suchá

Lucce jsme nesmírně vděční. Díky ní jsem šla k porodu klidná. Kdykoliv jsem potřebovala, vždy byla k dispozici. (Konzultace na fb, osobní návštěva) Po porodu mi pomohla s kojením, které se nám moc nedařilo. Měli jsme v ní obrovskou psychickou podporu. V případě dalšího těhotenství určitě znovu vyhledám její služby a hezky pěkně od začátku ❤️ věřím, že pod jejím vedením se nám podaří, i po císaři, krásný přirozený porod. 🥰
Díky za vše! 

Libuše Tůmová

Lucka je úžasná žena a úžasný člověk. Je to maminka dvou dětí a tak sama byla těhotná a rodila a tím si a spousty věcí uvědomuje ještě lépe, než co dá člověku pouze škola. Lucka mi moc pomohla a poradila v těhotenství. Snaží se brát lidi, takové jací jsou a tomu přizpůsobit i pomoc. Když je nejhůř, dokáže akutně svým klientám poradit i po telefonu. Pomohla s ulevovyma polohama, poradila, co s bolesti. A nejvíc mi pak pomohla, po komplikovaném porodu, kdy bylo velike porodní poranění a celkově se vše špatne hojilo. Velmi také oceňuji Lucky empatický přístup. Mohu jedině doporučit a k příštímu porodu, je pro mne jako osobní PA jasná volba. 🤗 

Věra Čarková

Za českokrumlovský maminkovský gang vysekávám obří poklonu paní Pekařové (roz. Loškové), profesionální porodní asistentce za navození pohodové atmosféry při porodu. Díky za její trpělivost, ochotu, úsměv a věčný optimismus.
Cítili jsme se u ní jako doma.
Určitě doporučujeme. Maminy a caparti. 


Kateřina Topolová

Paní Lucii mohu jen a jen doporučit. Moc mi pomohla. Po druhé těhotná, porod, kojení, péče o miminko. Vše zvládnu, vždyť to všechno znám. Bohužel to tak nebylo, kojení nám se synem vůbec nešlo. Z porodnice jsem odcházela s rozkousanyma bradavkama a každé kojení bylo se slzama jak to bolelo. Našla jsem tedy paní Lucií a sjednala návštěvu. Paní přijela k nám domů, velmi milá a krásný přístup k miminku a mamince. Nejprve jsme vše zkonzultovaly a pak přišla řada na samotné kojení. Hned první kojení a já nebrečela. Kojení bylo bez bolestí a trápení. Věřím, že odteď to bude zase ta krásná chvíle kdy můžu být jen já a syn o samotě a užívat si ten krásný pocit. Paní Lucie je profesionální a smekam všechno. Moc děkuji Jana H.
Pohodový porod. Tak to přesně definuje mojí zkušenost s Luckou u porodu. Nakonec nebyl čas si nic vyzkoušet,bylo to velmi rychle,ale nebyla jsem nervózní a spoléhala jsem se na Lucku a to bylo to,co mě uklidnilo. Takže kdybych šla znovu rodit,jedině s Luckou. 

Andrea Adámková

 Paní Pekařovou jsme si domu zavolali kvůli technice kojení, tu jsme myslím vypilovali. Dala nám mnoho rad i kolem, například jak se stravovat a ukázala nám jak vázat do šátku (což jsem nikdy neměla v plánu), ale miminko je absolutně spokojené a hned jsme koupili vlastní šátek. V mnoha věcech mě uklidnila a to je pro maminky nejdůležitější. Děkujeme.


Renata Schmelzerova 


Paní Lucku jsem si zavolala na pomoc s odstraněním kojicich kloboucku, které jsem vyfasovala v porodnici a díky své neznalosti přijala. Lucka přijela,ukázala techniku,kterou teď pilujeme. Je velmi flexibilní,co se tyče času,který si udělala hned druhy den po kontaktování, je mila a empaticka. Příští těhotenství k ni určitě pujdu na konzultaci drive a velmi rada. 

Míša Břichnáčová
 

Paní Lucii jsem neskutečně vděčná. Po příchodu z porodnice jsem trochu bojovala s polohami při kojení. Paní laktační poradkyně hned druhý den přijela a dala mně i mému manželovi tolik cenných rad, že se mi moc a moc ulevilo. Mockrát děkujeme a služby paní Lucie jen a jen doporučuji. Veliká ochota, empatie, vstřícnost a profesionalita. ☺️
 

Pavla Bláhová

S paní Pekařovou jsme absolvovali s manželem individuální předporodní kurz a musím shledat že to bylo vážně skvělé. Původně jsem byla rozhodnutá tento kurz nikde neabsolvovat ale nakonec jsem moc ráda že jsem se pro tuto zkušenost rozhodla. Paní Lucie je velmi sympatická a já jí moc děkuji za velmi cenné rady, opravdu se cítím být teď připravená a úplně bez stresu co se týká porodu který mě čeká za měsíc. Děkuji i za tipy a rady navíc které už teď využívám abych byla na porod připravena v té nejlepší kondici. Pokud bych potřebovala po porodu vyhledat pomoc ohledně laktace tak bych určitě volila paní Pekařovou, vzhledem k tomu jak fajn jsme se při předporodním kurzu oba s manželem cítili. Ještě jednou moc děkujeme a všem vřele paní Lucii doporučuji.


 

Marcela Novotná
 

 Paní Lucka mi hodně pomohla v těhotenství, miminko bylo totiž v pravém zadním postavení, dvakrát se ho podařilo otočit díky rebozu a to mi přineslo velikánskou úlevu v oblasti spony stydké. Doporučila mi také napářku, kterou jsem využila před porodem doma a také přímo u porodu v nemocnici. Bylo také příjemné jí potkat i v rámci její práce v porodnici. Určitě její služby doporučuju. Já jí ještě jednou děkuju 🙂Eliška Eichlerová

Paní Lucku jsem oslovila po příchodu z porodnice domů kvůli odbourání kloboučků při kojení a doladění kojících poloh. Lucka k nám přijela domů a s naší holčičkou natrénovala přisátí. Začátky byly těžší, ale nyní po týdnu od konzultace plně kojíme bez kloboučků. Jako bonus nám Lucka ukázala vázání šátku, ke kterému jsem původně byla skeptická a nechtěla ho. Po návštěvě Lucky jsem si jeden objednala a teď miminko s manželem na střídačku nosíme každý den. Luci, za vše Vám ještě jednou moc děkujeme! :)

 

Pavlína Pospíšilová

Děkujeme s manželem za absolvování předporodního kurzu,vše bylo srozumitelné a myslím hezky vysvětlené👍👍👍❤️

Hana Urbanová

Nedávno jsme s paní Pekařovou absolvovaly individuální předporodní kurz, přímo u nás doma. Musím říct, ze to byl skvělý zážitek. Paní Pekařová je velmi milá a veškeré informace měly hlavu a patu. Různé ukázky uvolňovacích poloh a namíchání olejíčku jako bonus. Ještě jednou velmi děkujeme!